bakanlik.png
manisavaliligi.png
tagem.png

       10. Türkiye Bağcılık ve Teknolojileri Sempozyumu’nda sunulan bildiriler, yazarların tercihine bağlı olarak “DergiPark” bünyesinde yer alan “BAHÇE” dergisinde özel sayı olarak Türkçe tam metin veya TAGEM Dergi Platformu’nda yer alan “VITICULTURE STUDIES” dergisinde İngilizce tam metin olarak yayınlanacaktır.

    Tam metin gönderiminde bulunmak isteyen yazarlar, ilgili dergilerin yazım kurallarına göre aşağıda verilen uygun şablonu kullanarak tam metinlerini hazırlayabilirler.

 

      Gönderilen tam metinler her iki dergi için bilim kurulumuz tarafından incelenecektir.

 BAHÇE Dergisi şablonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (İndirme başlamadıysa bu linke sağ tıklayarak “Bağlantıyı farklı kaydet…” seçeneğiyle indirmeyi başlatabilirsiniz.)

   VITICULTURE STUDIES Dergisi şablonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (İndirme başlamadıysa bu linke sağ tıklayarak “Bağlantıyı farklı kaydet…” seçeneğiyle indirmeyi başlatabilirsiniz.) 

        Lütfen tam metin göndermek için aşağıdaki linki tıklayınız.

 

 

TAM METİN GÖNDER

ÖNEMLİ TARİHLER

Kayıt ve Bildiri kabulü sona ermiştir. Sempozyuma göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Katılım ücreti son ödeme tarihi: 16 Eylül 2022

Bildiri tam metin son gönderim tarihi: 24 Ekim 2022

Bildiri özetleri özet kitapçığında (pdf olarak) basılacaktır.

Kabul edilen bildirilerin tam metinleri yazarların tercihine bağlı olarak “DergiPark” bünyesinde yer alan “BAHÇE” dergisinde özel sayı olarak Türkçe tam metin veya TAGEM Dergi Platformu’nda yer alan “VITICULTURE STUDIES” dergisinde İngilizce tam metin olarak yayınlanacaktır.

Not: Tüm katılımcıların ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

press to zoom
press to zoom
1/1